Nogomet 28. sij 202323:07 0 komentara

U posljednjem subotnjem susretu četvrtog kola engleskog FA kupa nogometaši Manchester Uniteda svladali su Reading na svom Old Traffordu s 3-1.

Svi su pogoci postignuti u drugom poluvremenu, a Manchester United su do očekivane pobjede protiv drugoligaša vodili brazilski nogometaši. Casemiro je postigao dva pogotka, u 54. i 58. minuti, dok je treći za domaćina dao Fred u 66. minuti.

U 72. minuti je Reading, 16. momčad na ljestvici engleskog Championshipa, dao počasni gol, a strijelac je bio Mbengue.

U nedjelju se sastaju Brighton – Liverpool, Stoke – Stevenage i Wrexham – Sheffield United, dok je u ponedjeljak na rasporedu dvoboj Derby County – West Ham. U petak je Manchester City s 1-0 pobijedio Arsenal u apsolutnom derbiju ove faze natjecanja.