‘Mini Vatreni’ primili dva gola u prvih 10 minuta i izgubili od Turske

Nogomet 23. ožu 202418:00 0 komentara
xxDamirxKrajacx via Guliver

Koštao ih je loš početak...

Hrvatska U19 reprezentacija poražena je u drugom kolu kvalfikacija za Europsko prvenstvo u elitnoj skupini.

Nakon senzacionalne pobjede protiv Njemačke u prvom kolu, ‘Mini Vatreni’ poraženi su u Varaždinu od Turske s 2:1.

Izabranike Siniše Oreščanina koštao je loš ulazak u utakmicu.

Naime, nakon svega 10 minuta igre imali su zaostatak od 2:0. Strijelci su Engin Yildirim i Emre Uzun.

Pokušali su se vratiti naši juniori pogotkom Zlatana Koščevića u 50. minuti, ali nisu uspjeli zabiti izjednačujući zgoditak.

Hrvatski reprezentativci imali su dobru šansu u 75. minuti kada je na pet metara od turskog gola sviran indirekt, a strijelac Koščević je gađao, no od bloka se lopta odbila u stativu.

Samo jedna momčad iz skupine ostvaruje plasman na europsku smotru, a ovom pobjedom ga je osigurala Turska. Utakmice trećeg kola bit će isključivo revijalnog karaktera, a Hrvatska će igrati s Rumunjskom.