Marca o Modriću: A činilo se da je kraj i da je gotov…

Nogomet 2. velj 20248:34 0 komentara
xAlbertoxGardin IPAxSportx via Guliver

Luka Modrić dobio je komplimente i od španjolske Marce.

Nogometaši Real Madrida su u posljednjoj utakmici 20. kola španjolskog prvenstva u gostima svladali Getafe 2:0 i ponovno zasjeli na vrh ljestvice, a cijelu utakmicu odigrao je Luka Modrić. Kraljevi su protiv rivala iz predgrađa španjolske prijestolnice poveli u 14. minuti, kada je prvi put na utakmici pogodio Joselu, a isti je igrač drugi put bio precizan u 56. minuti i postavio konačan rezultat.

Modrić je odigrao cijeli susret. Za Modrića je ovo bio 24 nastup ove sezone u svim klupskim natjecanjima. Dobio je od Marce ocjenu osam, bolji od njega bio je samo Joselu.

VEZANA VIJEST

“Bio je svježiji i bolji u prvom poluvremenu, dijelio je svoje poznate specijalitete. To su dobre vijesti za njega jer se činilo da ide ka svom kraju i da je gotov. Vratio je sjaj i bio je blizu najbolje verzije sebe”, piše Marca.

Podsjetimo, i dalje se piše o tome gdje će Modrić. Hoće li iduće sezone preseliti u Saudijsku Arabiju? Španjolski mediji objavili su u četvrtak i kako postoji mogućnost da Modrić okonča karijeru nakon nastupa na Europskom prvenstvu s reprezentacijom Hrvatske, no u to je teško vjerovati.