Lokomotiva primila 5 golova u poluvremenu od Maribora

Hrvatska 25. ožu 202315:49 0 komentara
Anca Tepei via Guliver

Nogometaši Lokomotive gostovali su kod Maribora, a trenutačno drugoplasirana momčad slovenskog prvenstva pobijedila je 5-2 u prijateljskom ogledu.

Lokomotiva je krajem prvog poluvremena postigla dva pogotka. Prvo je u 38. minuti, nakon asistencije Miličevića, poentirao Aliyu, dok je u 42. minuti asistent bio isti, a strijelac Kulenović za 2-0. U nastavku je uslijedio potpuni preokret, a momčad koju vodi hrvatski strateg Damir Krznar postigla je čak pet pogodaka.

Tri puta je strijelac za Maribor bio Rok Sirk, dok je dva pogotka postigao Ignacio Guerrico.

Nogometaši Šibenika su u Sinju odigrali prijateljski dvoboj protiv Zrinjskog, trenutačno najbolje momčadi bosansko-hercegovačke Premijer lige.

Zrinjski je poveo pogotkom Marija Ćuže u 33. minuti, nogometaša zagrebačkog Dinama koji je u Zrinjskom na posudbi. Pogodak za pretposljednju momčad HNL-a dao je Ivan Krolo u 80. minuti te je postavio konačnih 1-1.