VIDEO / Bivši igrač Hajduka strijelac u velikoj pobjedi Albanije

Liga nacija 8. ruj 20249:33 0 komentara

Reprezentacija Albanije ostvarila je pobjedu u prvom kolu skupine 1 ranga B UEFA-ine Lige nacija, svladavši Ukrajinu s rezultatom 2:1 na gostovanju

Zbog ratnih okolnosti u Ukrajini, utakmica je odigrana u Pragu, glavnom gradu Češke. Osim Albanije i Ukrajine, u ovoj skupini nalaze se još Češka i Gruzija, a Albanci su svoj novi ciklus započeli na najbolji mogući način.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a u 49. minuti Ukrajinci su poveli golom Jukuma Konoplie. No, samo pet minuta kasnije, kapetan Empolija i bivši igrač Hajduka, Ardian Ismajli, izjednačio je na 1:1.

Pobjedu Albaniji osigurao je Jasir Asani pogotkom u 66. minuti.