VIDEO / Ništa bez Ronalda: Portugalci u 89. slavili protiv Škotske

Liga nacija 8. ruj 202422:53 > 23:26 0 komentara

Paralelno s utakmicom Hrvatska - Poljska, u skupini A1 Lige nacija igrao se i dvoboj 2. kola Lige nacija između Portugala i Škotske.

Portugal je slavio 2:1 protiv Škota. Rano su došli u vodstvo Škoti, u 7. minuti strijelac je bio Scott McTominay.

U 54. minuti je Bruno Fernandes pogodio za izjednačenje, a u 88. je Cristiano Ronaldo (39) donio Portugalu preokret i pobjedu domaćinima.

U idućem kolu ove skupine, u subotu 12. listopada, Hrvatska će na Maksimiru ugostiti Škotsku dok će Poljska biti domaćin Portugalu.

Tri dana nakon toga Hrvatska ide u Poljsku, a Portugal u Škotsku.

Nakon dva kola Hrvatska i Poljska imaju po tri boda. Na vrhu je Portugal s maksimalnih šest bodova, dok je Škotska zadnja bez bodova.