Leko: Moram prihvatiti da smo loši, gore od ovoga ne može

Hrvatska 5. velj 202320:00 > 20:00
B4 Slovenia

Nogometaši Hajduka doživjeli su još jedno razočaranje u nastavku sezone. Na hladnom Poljudu s 2:1 bila je bolja Rijeka i tako nanijela drugi uzastopni poraz momčadi Ivana Leke.

Da kući nije jednostavno izgubiti, a pogotovo ako ste Hajduk, dokazao je izraz lica trenera Leke na pressici nakon poraza od Rijeke. Leko je bio iskren i priznao da ovo nije pravi Hajduk te da gore od ovoga ne može.

“Težak dan i bolan poraz doma nakon 3:0 iz Pule. Prvo poluvrijeme smo bili dobri protiv vjerta, no u drugom smo darovali dva gola i još nekoliko kontri. Baš loše. Moram prihvatiti da smo loši. Kad dođe malo nervoze, mi više ne ličimo na ekipu, počnemo nabijati. Nervira me to, ljut sam zato i tužan.

Ljudi dolaze na stadon na tempreature u minusu. Ovo nije ni sjena nogometa kakv Hajduka treba igrati. Treba napraviti dobru ekipu. Pokušavamo igrati s trojicom iza, ali ovo očito nije dobro. Treba pokušati biti pametniji nakon prospavane noći. Iako neće biti spavanja jer imamo dva poraza.

Sad je na nama da pokažemo da nismo kukavice i da imamo filinga prama ovom klubu koji je prelijep i predobar da bismo ovako igrali. Svaka nam je utakmica sad teška. Sad je vrijeme za frajere. Moramo dignuti glavu i primiti kritiku Dobro je to što gore od ovoga ne može”