Hrvatska je u drugom kolu golom Ante Budimira slavila protiv Paname s 1:0 te su tako Vatreni osigurali minimalno treće mjesto. Nakon te pobjede izjavu su dali Josip Stanišić i Marco Pašalić.
“Točno kako sam najavio. Bila je teška utakmica, teško prvo poluvrijeme. Panama je igrala čvrst nogomet. Da smo iskoristili moju šansu bilo bi 2:0.”
Pletikosa je na poluvremenu otkrio da ste raspoloženi.
“Cijelu utakmicu sam imao prilike gdje sam davao sve od sebe da se odvojim od protivnika. Teško je bilo protiv njega igrati. U drugom poluvremenu sam imao priliku koju nisam iskoristio, ali pobjeda je najbitnije. Idemo u dobrom raspoloženju u Washington”, rekao je Marco Pašalić.
Nakon Pašalića izjavu za HRT dao je i Josip Stanišić.
“Bilo je jako teško. To se vidjelo u prvom poluvremenu. Teško je bilo probiti formaciju 5-4-1. Igrali su na kontre i bili su brži. Nismo se mogli otvoriti, morali smo biti strpljivi, imati i malo sreće koje nismo imali protiv Engleske. Nije bitno kako smo pobijedili, bitno je da smo pobijedili.”
Kako ste vidjeli gol u kojem ste asistirali?
“Odigrao sam loptu i nadao sam da će pronaći i on me našao s petom. Znao sam da će Budimir ići u sredinu i onda na drugu. Probao sam poslati čvrstu loptu iza linije jer bi im bilo teško izbaciti loptu. Golgeter je bio tamo gdje treba. Sretan sam zbog pobjede, a ne zbog asistencije.”
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC



Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!