Istra remizirala s Udineseom, Rijeci također remi protiv trećeligaša

Hrvatska 18. stu 202318:19 0 komentara
REUTERS/Phil Noble via Guliver Images

Hrvatski nogometni prvoligaši koriste prvenstvenu stanku za odigravanje prijateljskih utakmica pa su tako tijekom subote Istra 1961 i Rijeka odigrali utakmice protiv suparnika iz Italije.

Istra 1961 je gostovala kod tamošnjeg prvoligaša Udinesea te je odigrala 1:1 protiv sastava koji je trenutačno na 16. mjestu ljestvice Serie A. Pulska momčad je povela golom Eliasa Fileta već u devetoj minuti, dok je krajem prvog dijela za konačni remi zabio Francuz Marley Ake.

Rijeka je na svojoj Rujevici dočekala Triestinu, talijanskog trećeligaša koji se u svojoj ligaškoj skupini trenutačno nalazi na trećem mjestu te je i taj ogled završio 1:1.

Gosti iz Italije su poveli golom Adorantea u 24. minuti, dok je početkom drugog poluvremena Rijeka izjednačila kada je Marijan Čabraja pogodio iz slobodnog udarca.