HNL susret u Gorici pratila četvorica bivših trenera

Hrvatska 30. ruj 202418:45 0 komentara
HNK Gorica

Odgođeni HNL susret u Velikoj Gorici pratila su i četiri bivša trenera Gorice.

U odgođenom susretu osmog kola HNL-a Gorica je u okršaju “davljenika” pobijedila Slaven Belupo sa 2:1 postigavši odlučujući pogodak u četvrtoj minuti nadoknade nakon velike greške vratara Ivana Suška.

Utakmica se trebala igrati u subotu, no zbog obilne kiše i nepovoljnih uvjeta za igru odgođena je za ponedjeljak.

U 28. minuti domaćin je ipak poveo. Agbekpornu je srušio Kolara u šesnaestrercu i sudac Terzić je pokazao na najstrožu kaznu. VAR provjera je potvrdila njegovu odluku, a Jurica Pršir je bio siguran s bijele točke.

Samo dvije minute kasnije Slaven Belupo je izjednačio. Obrana Gorice je loše reagirala na dugačku loptu, Dominik Martinović je izašao sam pred Banića i zabio je za 1:1. Do same završnice nije bilo previše uzbuđenja i kada se već činilo kako će susret završiti remijem, gostujući vratar Sušak poklonio je pobjedu domaćinu.

Sve su pratili i četiri bivša trenera Gorice – Sergej Jakirović, Željko Sopić, Igor Angelovski i Ivan Prelec.