Gusto u Le Championnatu: Lille kiksao protiv Strasbourga

Francuska 28. velj 202119:28 0 komentara
sport klub

Vodi Lille sa 59 bodova, dok PSG ima dva boda manje. Lyon i Monaco imaju po 55 bodova, no Lyon ima i utakmicu manje.

Vodeći sastav francuske nogometne lige, Lille odigrao je 1-1 protiv Strasbourga u susretu 27. kola Le Championnata, propustivši priliku pobjeći PSG-u na četiri boda viška.

Gosti su poveli u 36. minuti preko Ludovica Ajorquea, a izjednačio je Jose Fonte četiri minute prije kraja.

Domagoj Bradarić nije igrao za Lille.

Monaco je pobijedio Brest sa 2-0 produživši niz bez poraza na 11 susreta.

Momčad Nike Kovača je tek u posljednjih 15 minuta probila obranu gostiju, a golove su zabili Stevan Jovetić (76) i Kevin Volland (90),

Monaco je i ranije mogao do vodstva, no Wissam Ben Yedder je u 30. minuti promašio jedanaesterac.

Bila je to deveta Monacova pobjeda uz zadnjih 11 kola uz dva remija.

Angers i Lens su odigrali 2-2, a Mateo Pavlović nije nastupio za domaći sastav.