Griezmann u nadoknadi donio pobjedu Atleticu

Nogomet 8. lis 202318:42 0 komentara
Manu Reino/DeFodi Images via Guliver

U susretu 9. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je pobijedio Real Sociedad sa 2-1, a pobjednički pogodak domaćin je postigao u posljednjim trenucima susreta.

Domaćin je poveo u 22. minuti golom Samuela Lina, izjednačio je Mikel Oyarzabal u 73. minuti, da bi gol odluke postigao Antoine Griezmann u 90. minuti iz kaznenog udarca.

Jedanaesterac je skrivio Carlos Fernandez igravši rukom unutar šestnaesterca. Ivo Grbić nije branio za Atletico.

U ranije odigranom susretu Las Palmas je identičnim rezultatom na gostovanju porazio Villarreal.

Za goste su zabili Saul Coco (45+2) i Marc Cardona (51-11m), dok je za “Žutu podmornicu” pogodak postigao Gerard Moreno (90+2).

Večeras su još na rasporedu tri utakmice, a sastaju se Celta Vigo – Getafe, Alaves – Real Betis, te Granada – Barcelona.

Na ljestvici vodi Real Madrid sa 24 boda, Girona je druga sa 22 boda, dok je Barcelona treća sa 20 bodova i susretom manje. Atletico Madrid je sada četvrti sa 19 bodova.