Dinamovi juniori potopljeni kod Chelseaja

Champions League 2. stu 202215:51 0 komentara
Guliver Image

Juniori Chelseaja pobijedili su Dinamo 4:0 i tako uzvratili za poraz u Zagrebu prije nešto manje od dva mjeseca.

Dinamo je trebao pobjedu za prolazak dalje, a najgore od svega jest da je i Salzburg izgubio od Milana 2:1 s obzirom da je juniorima hrvatske momčadi trebao i poraz Austrijanaca.

Senzenova momčad čak je i bila bolja u prvom poluvremenu, a onda je Chelsea iz prve prave šanse u 40. minuti došao do vodstva preko Castledinea. A onda raspad Dinama u samo sedam minuta.

Prvo je u 64. na 2:0 povisio Fowler, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika riješene su u 71. minuti kada je Cvetko autogolom ‘dao’ mladim Bluesima 3:0. Konačnih 4:0 postavio je Runham u 85. minuti.

U osminu finala Lige prvaka iz ove skupine ide Milan, dok će u šesnaestinu finala Salzburg.