Igrač Ajaxa se večeras zagrijavao kao nekad Maradona

(Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Sve utakmice večeras u Ligi prvaka počeli su minutom šutnje zbog smrti legendarnog Diega Maradone.

Ajax je večeras u četvrtom kolu Lige prvaka u Amsterdamu svladao danski Midtjylland 3:1. Golove za Nizozemce zabili su Gravenberch, Mazraoui te Nerers, dok je počasni pogodak za goste zabio Mabil iz penala.

Maradona je preminuo danas u 60. godini života što je žestoko potreslo nogometni svijet. Mnogi su odali počast jednom od najboljih igrača svih vremena, a korak dalje otišao je Nicolas Tagliafico.

Argentinac koji igra za Ajax je tijekom zagrijavanja imitirao Maradonu, odnosno njegovo legendarno zagrijavanje kada je plesao po terenu.