Ovo je top 5 Hrvata u BL ovog vikenda – na vrhu je Sosa

Bundesliga 27. velj 202311:20 > 11:21 0 komentara
Guliver Image

Sport Klub u suradnji sa Sofascoreom donosi top pet Hrvata koji su bili najbolji ovog vikenda u Bundesligi.

Borna Sosa odigrao je odlično u porazu 1:2 Stuttgarta kod Schalkea u utakmici 22. kola njemačke Bundeslige. Sosa je u 63. minuti zabio gol za smanjenje vodstva Schalkea i konačnih 2:1.

To je Sosi drugi gol ove sezone i peti u sto nastupa za Stuttgart. Za svoj nastup protiv Schalkea zaslužio je ocjenu 8.2. A da je briljirao, dokazuje i činjenica da je Sosa i u momčadi kola Bundeslige.

Sofascore

Drugi najbolji Hrvat u Bundesligi ovog vikenda je Bayernov Josip Stanišić. On je odigrao 78 minuta u pobjedi Bayerna protiv Juranovićevog Union Berlina 3:0 i za svoj nastup dobio ocjenu 7.4.

Joško Gvardiol ocijenjen je sedmicom za svoj nastup u pobjedi 2:1 RB Leipziga nad Eintrachtom u kojem igra Kristijan Jakić koji je i peti najbolje ocijenjen Hrvat ovog vikenda s ocjenom 6.9. Ispred njega je Andrej Kramarić sa sedmicom, njegov Hoffenheim upisao je poraz protiv Dortmunda 1:0.