Budimir i Osasuna upisali minimalan poraz kod Barcelone

Nogomet 31. sij 202422:03 0 komentara
xRicardoxLarreinax via Guliver

U zaostalom dvoboju 20. kola španjolske La Lige nogometaši Barcelone su kao domaćini s 1-0 bili bolji od Osasune.

Vrlo teško Barcelona je osvojila domaće bodove koje je osigurao Vitor Roque golom u 63. minuti. Sjajnu asistenciju poslao je Joao Cancelo koji je vanjskim dijelom kopačke ubacio, a Roque Junior je glavom pogodio za tri boda svoje momčadi

Samo četiri minuta kasnije gostujuće šanse su se dodatno smanjile nakon što je Unai Garcia dobio drugi žuti karton, a Barcelona je do kraja sačuvala minimalno vodstvo.

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir počeo je utakmicu za Osasunu, a zamijenjen je u 68. minuti, nakon što je njegova momčad ostala s igračem manje. Krajem prvog dijela propustio je solidnu priliku kod rezultata 0-0.

Barcelona je treća na ljestvici te ima osam bodova manje od Girone, a sedam manje od madridskog Reala. Osasuna je ostala na 12. poziciji.

U četvrtak će zaostalu utakmicu ovog kola odigrati Getafe i Real Madrid.