Bournemouth promašio kazneni udarac, Chelsea uzeo puni plijen kasnim golom

Nogomet 14. ruj 202423:38 0 komentara
AP Photo/Alastair Grant via Guliver Images

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 4. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je kao gost svladao Bournemouth 1-0 (0-0).

Domaći u prvom poluvremenu nisu iskoristili kazneni udarac preko Evanilsona i za to su u završnici bili kažnjeni jer je Nkunku u 86. minuti postigao jedini gol na susretu.

Sa sedam bodova Chelsea je sedmi na ljestvici, Bournemouth je pak 11. s dva boda manje.

Vodi Manchester City s 12 bodova, tri više od Liverpoola i Aston Ville.

REZULTATI 4. KOLA
Subota: Southampton – Manchester United 0-3 (De Ligt 35, Rashford 41, Garnacho 90+6)
Brighton and Hove Albion – Ipswich Town 0-0
Crystal Palace – Leicester City 2-2 (Mateta 47, 90+2-11m / Vardy 21, Mavididi 46)

Fulham – West Ham United 1-1 (Jimenez 24 / Ings 90+5)
Liverpool – Nottingham Forest 0-1 (Hudson-Odoi 72)
Manchester City – Brentford 2-1 (Haalnad 20, 32 / Wissa 1)
Aston Villa – Everton 3-2 (Watkins 36, 58, Duran 76 / McNeil 16, Calvert-Lewin 27)

Bournemouth – Chelsea 0-1 (Nkunku 86)
Nedjelja: Tottenham Hotspur – Arsenal, Wolverhampton Wanderers – Newcastle United