Augsburg vrlo uvjerljiv protiv Stuttgarta, Sosi 90 minuta

Bundesliga 31. lis 202118:06 0 komentara
Tom Weller/picture-alliance/dpa/AP Images

Drugu pobjedu u sezoni ostvario je Augsburg koji je u 10. kolu Bundeslige na domaćem terenu bio uvjerljiv protiv Stuttgarta (4:1).

Utakmica nije počela na takav način jer je već u sedmoj minuti Stuttgart poveo golom Führicha. Do kraja poluvremena Augsburg je uspio izjednačiti pogotkom Oxforda, a u nastavku je potpuno dominirao te je zabio tri gola za uvjerljivo slavlje. Strijelci su bili Gouweleeuw u 52., Niederlechner u 72. i Finnbogason u 81. minuti.

Hrvatski reprezentativac Borna Sosa je odigrao cijelu utakmicu za gostujući sastav.

Premda je pobijedio Augsburg je ostao na 16. mjestu ljestvice, kao što je i Stuttgart i dalje trinaesti.

Bundesliga, 10. kolo:

Augsburg – Stuttgart 4-1 (Oxford 30, Gouweleeuw 52, Niederlechner 72, Finnbogason 81 / Führich 7)