O nevjerojatnoj utakmici iz Mađarske dugo će se pričati

Koš
Koš

Izraelci su u Mađarsku stigli s plus 33 iz prve utakmice (96:63), no dogodilo se čudo i istim su rezultatom izgubili današnju utakmicu, pa je odluka pala u produžetku

Košarkaši Hapoel Holona prvi su polufinalisti Fiba Europe Cupa nakon neviđene drame u Mađarskoj protiv Albe Fehervar.

Izraelci su u Mađarsku stigli s plus 33 iz prve utakmice (96:63), no dogodilo se čudo i istim su rezultatom izgubili današnju utakmicu.

Alba je u posljednju četvrtinu ušla s plus 15 (68:53), da onda odigrali nevjerojatnih deset minuta koje su dobili 31:10 za konačnih 96:63. Kako je istim rezultatom završila prva utakmica, sve je otišlo u produžetke. Zanimljivo, u posljednjoj sekundi imali su domaćini i šut za pobjedu, no Carlos Cabezas je promašio tricu.

Do nevjerojatnog pothvata i polufinala Mađari ipak nisu stigli jer su produžetak Izraelci dobili 11:5.