Jedno dobro poluvrijeme Splitu nedovoljno u Beogradu

ABA League 20. stu 202220:49 0 komentara
Partizan Mozzart Bet

Košarkaši Splita u susretu su 7. kola regionalne ABA lige izgubili na gostovanju kod Partizana u Beogradu s 70:89 (19:20, 19:19, 15:29, 17:21).

Protiv favoriziranog Partizana Splićani su odigrali ravnopravno prvo poluvrijeme na kraju kojega su ponajprije zahvaljujući odličnom šutu s distance zaostajali za samo jedan poen (38:39).

No, trećoj četvrtini šut Splita je stao, Partizan je zaigrao jaču obranu i vrlo brzo se odvojio na dvoznamenkastu prednost.

Shannon Shorter s 23 i Dominik Mavra s 18 poena bili su najefikasniji u sastavu Splita, dok su Zach LeDay sa 14 i James Nunnally sa 13 ubačaja predvodili Partizan.

Split je sada na omjeru pobjeda i poraza 2-5, dok je Partizan na vrhu s maksimalnih 7-0.