Neviđeno! Campazzo 'hranio' na povijesnoj razini

Euroleague 6. velj 202020:11 > 20:18
(Photo by Justin Setterfield/Getty Images)

U 24. kolu košarkaške Eurolige Real Madrid je slavio protiv berlinske Albe u Njemačkoj 103:97, a zvijezda večeri bio je igrač Reala Facundo Campazzo

U 24. kolu košarkaške Eurolige Real Madrid je slavio protiv berlinske Albe u Njemačkoj 103:97. Za 40 minuta ovakve europske košarke je bilo nešto blizu NBA, ali u Berlinu smo gledali povijesni dvoboj

Naime, Facundo Campazzo je za španjolsku momčad ubacio 10 koševa i podijelio čak 19 asistencija u slavlju svoje momčadi.

Argentinac je tako izjednačio rekord Stefana Jovića iz studenoga 2015. kada je i on također ‘podijelio’ 19 asistencija kada je njegova Crvena zvezda slavila kod Bayerna u Munchenu.

Već u prvoj četvrtini je argentinski košarkaš imao 11 asistencija, bio je vrlo blizu i da upiše 20. asistencijum, ali je u završnici susreta napravio dva faula u napadu.

Od ostalih rezultata Efes je ‘iščupao’ pobjedu protiv Žalgirisa, dok je Olympiakos iznenađujuće u Pireju bio bolji od moskovskog CSKA.