Bastianini u dobrom ritmu u Indoneziji

Automoto 27. ruj 202410:56 0 komentara
xAlessioxMarini IPAxSportx xipa-ax via Guliver

Enea Bastianini dobro je odradio i drugi trening uoči utrke za Veliku nagradu Indonezije u Moto GP prvenstvu.

Talijan je bio najbrži na Ducatiju, odvozivši krug za 1:29.630 minute. Drugi je bio vodeći u prvenstvu Jorge Martin sa samo 0,040 sekundi minusa, dok je na trećem mjestu završio najbrži na prvom treningu Morbidelli.

Aktualni prvak Francesco Bagnaia dosta se mučio tijekom cijelog treninga, ali je u finišu pronašao pravi ritam i završio na četvrtom mjestu s vremenom 1:29.712.

Marc Marquez je završio na sedmom mjestu, a posljednje 10. mjesto u Q2 kvalifikacijama osvojio je Maverick Viñales.

Kvalifikacije su na programu u noći između petka i subote od 4.50, a sprint utrka starta u subotu u 9 sati uz izravan prijenos na Sport Klubu 1.