Nogomet - video 5. lip 202422:05 0 komentara

Kako život piše neobične priče...

Danska je na Parken stadionu u Kopenhagenu pobijedila Švedsku 2-1 golom Eriksena u 86. minuti.

Zanimljivo, baš na istom stadionu je Christian Eriksen je u utakmici prethodnog Europskog prvenstva šokantno pao na travnjak zbog srčanog udara, a stravične scene su obišle svijet. Eriksen se u međuvremenu uspješno vratio nogometu, a sada je tjedan dana prije treće godišnjice na istom stadionu imao priliku postići pogodak za pobjedu.

Prethodno su na samom početku utakmice postignuti pogoci na obje strane. Hojbjerg je doveo Dansku u vodstvo u drugoj minuti, dok je u devetoj izjednačio Isak.

Suparnici Danske u skupini B na Europskom prvenstvu su Engleska, Slovenija i Srbija, dok se Švedska nije plasirala na EURO.