Nogomet 29. kol 202322:40 0 komentara

U utakmici 3. kola Serie B protiv Pise Antonio Mirko Čolak je upisao prvijenac za Parmu, i to za pobjedu 2:1.

Parma je do prednosti stigla u 14. minuti golom Bonnyja, a u 28. je Pisa ostala s igračem manje nakon što je izravni crveni karton zaradio Leverbe. U 56. minuti drugi žuti karton zaradio je Parmin Coulibaly.

Pisa je do izjednačenja stigla u 84. minuti golom Valotija iz jedanaesterca. No, onda je na scenu stupio hrvatski napadač.

Antonio Mirko Čolak ovog je ljeta za oko 3 milijuna eura iz Rangersa prešao u Parmu. U igru je ušao na početku drugog poluvremena, a za pobjedu 2:1 zabio je u 94. minuti.

U Pisi brani Ante Vuković, dok mu je suigrač još jedan Hrvat Roko Jureškin koji je ušao u 72. minuti. Bivši hajdukovac Jan Mlakar u svom je debiju za Pisu odigrao svih 90 minuta.