Bundesliga 25. kol 202416:51 0 komentara

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer zabio je dva gola u samo osam minuta i to Bayernu.

U prvom poluvremenu je Bayern poveo golom Musiale u 20. minuti, da bi u prvih 10 minuta nastavka uslijedio show Lovre Majera koji je postigao dva gola te pogodio vratnicu. Majer je u 47. minuti iskoristio kazneni udarac kojega je izborio Tomas za 1:1, u 50. minuti je pogodio vratnicu prizemnim udarcem sa 16 metara, da bi u 55. minuti pogodio za 2:1 preciznim udarcem sa 10-ak metara nakon što je Wimer oteo loptu Kimu i pravovremeno uposlio hrvatskog napadača.

Ipak, Bayern je uspio preokrenuti autogolom Kaminskog u 65. i golom Gnabryja u 82. minuti.

VEZANA VIJEST

Majer je, nažalost, morao biti zamijenjen u 78. minuti jer nakon sudara glavama s Pavlovićem nije bio u stanju nastaviti.