Nogomet 22. tra 202421:17 5 komentara

Nogometaši Fenerbahčea odigrali su neriješeno 2:2 u gostima kod Sivasspora u sklopu 33. kola turske Super lige.

Poveo je Fenerbahče u 47. minuti golom Freda. Izjednačio je Koita u 58. minuti. Poveo je Fenerbahče 2:1 ponovno u 80. minuti, precizan je bio Kahveci.

No, onda se dogodila sporna odluka na tom susretu. Do izjednačujućeg gola domaći su stigli iz kontroverznog kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi. Naime, napadač domaćih Manaj je pucao prema vratima, promašio, a nakon toga je došlo do kontakta njega i Livakovića. Nakon više od pet minuta pregledavanja snimke ocijenjeno je kako je Livaković napravio prekršaj za kazneni udarac.