VIDEO / Leipzig četiri puta tresao Labrovićevu mrežu, Stuttgart i Wolfsburg bez pobjednika

Bundesliga 28. ruj 202417:40 > 17:45 0 komentara

Benjamin Šeško obilježio je subotnje popodne na bundesligaškim terenima. S dva pogotka i asistencijom slovenski je napadač odveo Leipzig do pobjede 4:0 protiv Augsburga i drugog mjesta na ljestvici.

Slovenac je praktički u samo četiri minute riješio pitanje pobjednika. Prvo je zabio na dodavanje Opende u 11. minuti, a potom i na dodavanje Rauma u 15. minuti za velikih 2:0 za Leipzig. U drugom dijelu zabili su Openda i Xavi Simmons, a Šeško je asistirao za gol Simmonsa.

Wolfsburg je dva puta vodio protiv Stuttgarta, no susret je završio 2:2 nakon sjajne akcije Winda, ali je Millot izjednačio do kraja poluvremena. Promašio je penal, ali je natrčao na loptu i ipak pogodio mrežu.