(VIDEO) Bayer je ‘mačka s devet života’: Stanišić zabio u 97. za neprekinut savršen niz!

Bundesliga 21. tra 202419:34 1 komentar

Hrvatski reprezentativac je postao junak prvaka Njemačke!

Nogometaši Borussije i Bayera odigrali su u Dortmundu 1-1 u utakmici 30. kola Bundeslige, a novoga njemačkog prvaka prvoga je poraza u posljednjim sekundama dvoboja spasio hrvatski reprezentativac Josip Stanišić.

Borussia je u 81. minuti povela preko Niclasa Fullkruga i taj rezultat je bio aktualan sve do sedme minute sudačke nadoknade kada je ubačaj Wirtza Stanišić pretvorio u pogodak.

Bayer u prošlog tjedna odigurao povijesni, prvi naslov prvaka, a u 30 kola su i dalje neporaženi, dok u svim natjecanjima imaju nevjerojatan niz od 45 utakmica bez poraza. Borussija Dortmund je peta s dva boda manje od Leipziga, koji drži mjesto koje vodi u Ligu prvaka.