Nogomet 25. ruj 202323:02 0 komentara

U velikom grčkom nogometnom derbiju u petom kolu AEK je kao gost svladao Panathinaikos rezultatom 2:1.

Derbi gradskih rivala, dvije najbolje momčadi prošle sezone, opravdao je očekivanja. Bodove je na kraju uzeo prvak koji je zaokružio sjajan tjedan uzevši sva tri boda na terenu Brightona u Europskoj ligi.

VEZANA VIJEST

Panathinaikos je poveo fenomenalnim golom Filipa Đuričića u 10. minuti. Nogometaši AEK-a odgovorili su preko Zubera koji je izjednačio u 36. minuti, da bi Pineda u 70. minuti dovršio preokret i prvaku donio velika tri boda. Tin Jedvaj za Panathinaikos ušao je u igru u 4. minuti nakon što se ozlijedio Magnuson.