VIDEO Vidjeli smo fantastičan slobodnjak u Bundesligi

Bundesliga 31. lis 202120:44 > 20:46

Borussia Moenhengladbach je nakon senzacije i slavlja u Kupu nad Bayernom od 5:0 nastavila s dobrom formom i u Bundesligi pobijedila Bochum s 2:1

U prvom poluvremenu domaćin je napravio krupni korak prema osvajanju tri boda jer je tada zabio oba pogotka. Prvo je strijelac bio Plea u 12., a potom i Hofmann u 40. minuti. Do kraja susreta Bochum, koji je ostao na 14. mjestu ljestvice, uspio je samo smanjiti fantastičnim golom iz slobodnog udarca Bluma pet minuta prije kraja.

Gladbach je trenutno deseti sa 14 bodova, dok je Bochum na 14, mjestu sa 10 bodova.

Podsjetimo da je ranije u nedjeljnom terminu drugu pobjedu u sezoni ostvario Augsburg koji je na domaćem terenu bio uvjerljiv protiv Stuttgarta (4:1). Hrvatski reprezentativac Borna Sosa je odigrao cijelu utakmicu za gostujući sastav. (h)