ATP New York: Prva dva nositelja u završnici

ATP 18. velj 20188:09 > 8:17
Tom Dulat Getty Images Sport

Na inauguralnom turniru 250 serije u New Yorku, finalni okršaj sučeliti će prva dva nositelja, Kevina Andersona i Sama Querreyja.

Michael Steele, Getty Images

Kevin Anderson zaustavio je pokušaj povratka Keija Nishikorija nakon niza ozljeda, Južnoafrikanac s američkom adresom slavio je u polufinalu New Yorka sa 6:1, 3:6, 7:6.

Nakon što je bez problema dobio prvi set, Anderson se suočio s velikim otporom u nastavku meča, samo jedan break bio je dovoljan Japancu za uzimanjem drugog seta. U odlučujućem setu nije bilo breakova servisa, meč je okončan u 13. gemu. Kod 5-4, Anderson dva puta zaredom oduzima servis japanskom tenisaču i rješava meč.

Protivnik u finalu prvom nositelju biti će drugo postavljeni igrač, domaća nada Sam Querrey koji je u jednako teškom meču svladao Francuza Adriana Mannarina rezultatom 6:7, 7:5, 6:3.