Duvnjak se vratio i pokvario debi Vranješa

Rukomet 6. velj 202219:45 > 19:46 0 komentara
KevinDomas/Panoramic

Kiel je izborio polufinale Njemačkog kupa pobjedom 26:24 kod Lowena.

Bila je to utakmica u kojoj je nakon više od mjesec dana pauze zaigrao i Domagoj Duvnjak.

Uz standardnu rolu u obrani kapetan Hrvatske zabio je i četiri gola, a posebno treba istaknuti ‘bombu’ za 25:23 dvije minute prije kraja kojom je srušio nade domaćina.

Bila je to vrlo izjednačena utakmica gdje je Lowen vodio 13:12 nakon prvog poluvremena, da bi Kiel otišao na prednost od plus dva serijom 4-0 od 35. do 40. minute.

Prednost Kiel više nije ispuštao do kraja, a baš je Duvnjakov gol prelomio utakmicu u samoj završnici.

Hrvatski kapetan tako se na najbolji mogući način vratio na teren nakon što je propustio Euro u hrvatskom dresu u Mađarskoj i Slovačkoj.

Za Lowen je na klupi debitirao Ljubomir Vranješ koji je dobio otkaz u Sloveniji nakon debakla na Euru, da bi već dan kasnije potpisao za njemački klub.