VIDEO / Union Berlin se spasio poraza, Stuttgart loše otvorio novu sezonu

Bundesliga 24. kol 202418:15 0 komentara
DFL/DFB via Guliver

Iza nas je bogato subotnje popodne u Bundesligi.

Nogometaši Mainza i Union Berlina podijelili su bodove u prvom kolu Bundeslige. Amiri je u 53. minuti doveo domaćine u vodstvo, a momčad iz njemačke metropole je poraza spasio Benes u 74. minuti. Završnica utakmice je bila izuzetno napeta s pregršt prilika na obje strane, no rezultat se nije mijenjao. Josip Juranović nije konkurirao za sastav zbog oporavka od ozljede.

Stuttgart, klub koji je prošlu sezonu završio na senzacionalnom drugom mjestu nije dobro ušao u novo izdanje Bundeslige. Poraženi su s 3:1 na gostovanju kod Freiburga. Početak utakmice je izgledao sjajno za goste, Ermedin Demirović je postigao prekrasan pogodak ‘škaricama’ već u drugoj minuti susreta, a Kubler je u 26. minuti postigao gol za izjednačenje. Period od 54. do 61. minute bio je koban za Stuttgart, obzirom kako su Doan, pa ponovno Kubler zatresli mrežu i postavili konačni rezultat – 3:1.