Bundesliga 8. stu 202223:42 0 komentara

Stuttgart je golom u 98. minuti Mavropanosa pobijedio na domaćem terenu Herthu 2-1 u uzbudljivoj večeri Bundeslige. Bila je to tek treća ligaška pobjeda u sezoni Stuttgarta, a asistent za pobjednički pogodak bio je hrvatski reprezentativac Borna Sosa. Prije toga je Stuttgart poveo već u trećoj minuti golom Guirassyja, dok je u 19. izjednačio Lukebakio. Stuttgart je skočio na 13. mjesto ljestvice. Za berlinsku momčad od 61. minute je zaigrao Ivan Šunjić...

Treću pobjedu u sezoni upisao je i Bochum svladavši Borussiju (M) 2-1. Poveo je domaćin 2-0 golovima Antwi-Andjeija i Hoffmana u prvih jedanaest minuta. Borussia (M) je smanjila u 62. golom Plee, a u 82. je i izjednačila, no nakon oglašavanja VAR-a pogodak za 2-2 je poništen.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.