EURO Championship 9. ruj 202322:02 > 22:44 0 komentara

U petom kolu skupine C kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. Italija je u Skoplju izgubila vrijedne bodove. Odigrala je tek 1:1 protiv Sjeverne Makedonije iako je golom novog kapetana Cire Immobilea povela početkom drugog poluvremena.

Makedoncima, koji su prošle godine izbacili Talijane u playoffu za Svjetsko prvenstvo, bod je donio Bardhi fenomenalnim slobodnim udarcem u 81. minuti, čime je Italija nakon tri odigrane utakmice ostala na samo četiri boda. Domaćini su također na četiri, ali s utakmicom više od Talijana.

Za Makedonce su igrali Jovan Manev, novi igrač Osijeka te Varaždinov Agon Elezi, dok je Dinamov povratnik Arijan Ademi ostao na klupi.