Bundesliga 11. velj 202419:34 0 komentara

U posljednjem susretu 21. kola njemačke Bundeslige nije bilo pobjednika, u Sinsheimu su nogometaši Hoffenheima i Koelna odigrali 1-1.

Gosti su bili na pragu tek četvrte ligaške pobjede ove sezone. Poveli su u 79. minuti golom Finkgraefea te su vodili sve do 94. minute. Tada je domaće navijače razveselio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić koji je postavio konačnih 1-1.

Kramarić je u igru ušao u 68. minuti, a u sudačkoj nadoknadi je udarcem lijevom nogom postigao svoj osmi ligaški pogodak ove sezone.

Hoffenheim se popeo na osmo mjesto ljestvice, dok je Koeln ostao nisko, na 16. mjestu.