Bundesliga 25. sij 202322:29 > 22:30 0 komentara

U 17. kolu Bundeslige Union Berlin je slavio 2:1 na gostovanju kod Werdera, a asistenciju u debiju je upisao naš reprezentativac Josip Juranović. Dion Drena Beljo je u pobjedi Augsburga 1:0 nad Monchengladbachom upisao novi nastup, a poništen mu je i prvijenac.

Četiri uzbudljiva bundesligaška susreta odigrana su za kraj 17. kola. Union je pobijedio Werder na gostovanju (1:2) te tako došao do druge pozicije na tablici. Za sjajnu momčad iz Berlina debitirao je naš Josip Juranović te u debiju upisao asistenciju za pobjedu. Za vodstvo Werdera u 13. minuti zabio je Pieper, izjednačio je Haberer u 18. minuti, a u 46. je na asistenciju Juranovića za preokret i pobjedu 2:1 prekrasan gol zabio Behrens.

Augsburg je kod kod kuće slavio (1:0) protiv Borrusie Monchengladbach, jedini zgoditak postigao je Mergim Berisha. Naš Dion Drena Beljo počeo je utakmicu te je postigao zgoditak koji je nažalost poništen. David Čolina nije ulazio u igru.

Bayer iz Leverkusena slavio je protiv Bochuma (2:0), strijelci za Apotekare bili su Tapsoba i Hložek.

Freiburg i Eintracht iz Frankfurta u uzbudljivoj utakmici su remizirali (1:1). Poveo je Eintrach golom Kolo Muania, a za Freiburg je izjednačio Ginter. Hrvoje Smolčić je igrao 90 minuta, za Eintracht, Kristijan Jakić nije ni ulazio.