Bundesliga 17. ruj 202318:05 0 komentara

U susretu četvrtog kola njemačkog nogometnog prvenstva Heidenheim je pobijedio Werder Bremen sa 4-2 ostvarivši prvu pobjedu ove sezone.

Nakon što su u prva tri kola osvojili samo jedan bod, novaci u Bundesligi, nogometaši Heidenheima su porazili Werder sa 4-2 ostvarivši prvu pobjedu ove sezone.

Heidenheim je slavio točno na 16. godišnjicu otkako je Frank Schmidt 2007. preuzeo mjesto trenera.

Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je domaćin nakon prvog poluvremena vodio sa 2-0, Werder je u nastavku uspio izjednačiti, no Heidenheim je s nova dva gola stigao do prve pobjede.

Za domaći sastav zabili su Tim Kleindienst (5-11m), Eren Dinkci (44, 68) i Jan-Niklas Beste (76), dok su za Werder strijelci bili Marvin Ducksch (49) i Mitchell Weiser (64).

Heidenheim je ovom pobjedom skočio na 11. mjesto sa četiri boda, dok je Werder stepenicu niže s bodom manje.

Na vrhu ljestvice su Bayer Leverkusen i Bayern sa po 10 bodova.