(VIDEO) E, moj Tuchel: Mainz preokretom šokirao Bayern

Bundesliga 22. tra 202317:35 > 17:36 0 komentara

Veliko iznenađenje priredili su nogometaši Mainza u 29. kolu Bundeslige. Na svom su terenu svladali lidera Bayern 3:1. Bavarci su na poluvremenu vodili 1:0 golom Manea, no domaćin je u nastavku od 65. do 79. minute postigao tri gola i šokirao goste...

Preokret su Mainzu donijeli Ajorque, Barreiro Martin, čime sada Borussia Dortmund ima priliku zasjesti na čelo ligaškog poretka ako svlada Eintracht Frankfurt (subota 18.30, SK3).

Bayern trenutno ima dva boda više od Borussije, ali i utakmicu više, dok Mainz skače na šesto mjesto i ulazi u borbu za europska mjesta. Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić za Bayern je odigrao svih 90 minuta.