Bundesliga 16. ožu 202417:22 0 komentara
xEibner-Pressefoto BahhoxKarax via Guliver

Povremeni hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić igra utakmicu za pamćenje.

U susretu 26. kola njemačke Bundeslige između Wolfsburga i Augsburga briljira hrvatski veznjak Kristijan Jakić!

Jakić, koji je u Augsburg stigao na posudbu iz Eintracht Frankfurta, a prvi pogodak u novom klubu zabio je u 61. minuti kada je doveo svoju momčad u vodstvo od 2:1 protiv Wolfsburga naših Nike Kovača i Lovre Majera.

Obzirom kako se Jakić ne upisuje često u strijelce, već si je prvim golom osigurao utakmicu za pamćenje, a nevjerojatan dan potvrdio je u 79. minuti kada je zabio golčinu za 3:1 dalekometnim udarcem.

Wolfsburgu, koji za pobjedu ne zna već puna tri mjeseca, ovo će biti već 13. poraz sezone. Vukovi drže tek 14. mjesto, dok je Augsburg na senzacionalnom sedmom mjestu s 35 osvojenih bodova.