Bundesliga 2. ožu 202417:36 0 komentara

Težak poraz Darmstadta u Bundesligi...

Nogometaši Darmstadta poraženi su na domaćem terenu s visokih 0:6 od Augsburga u okviru 24. kola Bundeslige.

Bio je to okršaj Hrvata, na jednoj strani Matej Maglica i Bartol Franjić, a na drugoj Kristijan Jakić i Dion Drena Beljo.

Posljednja momčad Bundeslige bila je neočekivano potopljena već nakon pola sata.

Već u prvoj minuti zabio je Tietz, dok je u 12. Jensen povećao na 2:0.

Bio je to samo početak katastrofe za Darmstadt, obzirom da su do 25. minute već gubili s 0:4 golovima Demirovića i Vargasa, dok je ‘točku na i’ prvog poluvremena svojim drugim pogotkom stavio sjajni Demirović u 29. minuti.

Konačni rezultat postavio je Tietz svojim drugim golom u 84. minuti.

Franjić i Maglica odigrali su cijelu utakmicu za domaće. Kod Augsburga, Jakić je dobio prvih 60 minuta, dok je Beljo ušao s klupe u 71. minuti.