Bundesliga 24. velj 202417:43 0 komentara

Nogometaši Union Berlina podijelili su bodove u 23. kolu Bundeslige.

Momčad hrvatskog trenera Nenada Bjelice, Union Berlin odigrala je 2:2 protiv Heidenheima u okviru 23. kola Bundeslige.

Union je na najgori mogući način otvorio susret. Primili su gol već u trećoj minuti kada je Dovedan zabio za rano vodstvo Heidenheima.

Kada se činilo da će se na poluvrijeme otići tim rezultatom, uslijedio je ‘blitzkrieg’ momčadi iz njemačke metropole. U 43. minuti zabio je Robin Gosens za 1:1, a svega četiri minute kasnije Schafer je poentirao za potpuni preokret.

Domaćini su pokušavali čuvati rezultat u drugom poluvremenu što su uspjeli do 71. minute kada su gosti dugom loptom izbacili cijelu obranu Uniona, a Beste je zabio za 2:2 na razočaranje Nenada Bjelice.

Heidenheim je trenutno deveti s 28 bodova, dok je Union na 12. mjestu s 25 bodova.