VIDEO / Džeki poništen pogodak, Mourinho dobio žuti karton zbog situacije s laptopom

Nogomet 29. ruj 202421:34 0 komentara

Fenerbahče je slavio u sedmom kolu 2:0 na gostovanju kod Antalyaspora, ali nakon utakmice glavna tema je bio Jose Mourinho. Naime, u 78. minuti, pri rezultatu 1:0, Feneru je sumnjivo poništen pogodak zbog dosuđenog zaleđa. A onda je Portugalac pokazao još jednom zašto ga zovu Special One, uzeo je laptop u ruke i namjerno ga smjestio ispred jedne kamere. Režiser je odmah prebacio kadar na laptop gdje je stajala situacija iz spomenute minute kada je Džeki poništen pogodak.