Nogomet 20. tra 202321:42 0 komentara

Nenad Bjelica svoj debi na klupi Trabzonspora neće pamtiti po dobrome. U 30. kolu turske Super Lig doživio je poraz u gostima kod Sivasspora 4:1.

Činilo se kako je sve odlično krenulo za Bjelicu. Trabzonspor je poveo u 11. minuti preko srpskog nogometaša Lazara Markovića. No, zatim je Bjelica ostao bez jednog igrača, Jens Stryger Larsena koji je napravio prekršaj i dobio crveni, ali ga je suparnčki igrač Hakan Arslan nehotice u padu udario kopačkom u glavu, pa je završio u bolnici zbog sumnje na ozljedu glave.

VEZANA VIJEST

Sivasu je zbog tog prekršaja dosuđen jedanaesterac kojeg je realizirao Samuel Saiz za poravnanje 1:1. Preokrenuo je u korist Sivasa Erdogan Yesilyurt u 37. minuti za 2:1.  U 58. na 3:1 je povisio ponovno Saiz, a točku na i te pobjedu Sivasa 4:1 stavio je Jordy Caicedo u 94. minuti.

Trabzonspor je i dalje šesti na tablici s 45 bodova, dok je Sivasspor 10. s 34 boda.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.