Bivši vratar Hajduka potpisao za Slaven Belupo

Nogomet 22. lip 202618:20 0 komentara
NK Slaven Belupo

Slaven Belupo predstavio je novo pojačanje za nadolazeću sezonu. Novi član koprivničkog prvoligaša postao je 25-godišnji vratar Karlo Sentić, koji je s klubom potpisao dvogodišnji ugovor.

Sentić u Koprivnicu stiže nakon dvogodišnje epizode u mađarskom Diósgyőru, za koji je skupio 49 nastupa. Po isteku ugovora ovog ljeta napustio je mađarski klub i priključio se pripremama Slavena.

“Osjetio sam da je Slaven dobra i zrela sredina za mene, očekivanja su najviša moguća. Mi vratari smo uvijek u centru pažnje i naše greške uvijek se vide. Snosimo veliku odgovornost, ali najvažnije je dobro se uklopiti u momčad, kako bi ostali igrači osjetili da im uvijek čuvaš leđa.

Znam što me čeka, skupio sam dosta iskustva dosad, znam da će biti i dobrih i lošijih dana, ali težit ćemo boljima”, rekao je Sentić.

Vratar iz Dubrovnika u Hajdukovu akademiju stigao je još kao 15-godišnjak, prošao sve mlađe uzraste kluba, a za prvu momčad splitskog sastava upisao je 18 nastupa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!