Sevilla bez Rakitića ostala u zoni ispadanja

DAX Images via Guliver Images

Nogometaši Seville igraju vrlo lošu sezonu, a u aktualnom 15. kolu španjolske La Lige ta je momčad osvojila bod na gostovanju u Vigu kod Celte gdje je odigrala 1:1...

Domaćin je poveo u 33. minuti kada je suparničku mrežu naciljao Gabri Veiga. Sevilla je pogodak za bod postigla u 54. minuti, a strijelac je bio Kike Salas. Samu završnicu Sevilla je morala odigrati s igračem manje nakon što je drugi žuti karton, u 86. minuti, zaradio Jose Angel Carmona.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić nije bio u sastavu Seville, odrađivao je kaznu zbog crvenog kartona u prethodnoj ligaškoj utakmici. Njegov klub ostao je jako nisko, na 18. mjestu ljestvice, odnosno u zoni ispadanja.

Uz identičnih 1:1 završio je i dvoboj Cadiza i Almerije, dva sastava iz donjeg doma ljestvice. Gosti su poveli u 40. minuti kada je Melero zabio za prednost Almerije, no u 83. minuti domaćem sastavu bod je osigurao Lucas Perez.

U subotu se sastaju Barcelona – Espanyol, Real Sociedad – Osasuna i Villarreal – Valencia.