Rebić gledao pobjedu Milana za vrh Serie A

Nogomet 27. kol 202222:48 0 komentara
Andrea Staccioli / Insidefoto via Guliver images

Talijanski nogometni prvak i jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u skupini E Lige prvaka Milan rutinski je s 2:0 kao domaćin svladao Bolognu u susretu 3. kola i izbio na čelo ljestvice.

Milan je poveo lukavim udarcem Rafaela Leaoa u 21. minuti u bliži kut loše postavljenog Skorupskog, dok je konačni rezultat u 58. minuti postavio francuski veteran Giroud.

Ante Rebić ostao je na klupi Milana koji ima sedam bodova ,a kao i Lazio, Torino i Roma, dok je Bologna ostala na jednom bodu.

Milan i Dinamo će igrati u 2. kolu u Milanu 14. rujna te u 5. kolu u zagrebu 25. listopada.

Hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao je čitav susret za Sassuolo koji je na gostovanju kod njegove bivše momčadi Spezije igrao 2:2. Sassuolo je poveo golom Frattesija (27), Spezija je preokrenula preko Bastonija (30) i Nzole (45+4-11m), da bi konačni rezultat postavio Pinamonti (50). Oba kluba sada imaju po četiri boda.