Bašić s klupe gledao poraz protiv Atalante

Nogomet 11. velj 202322:44 > 22:44 0 komentara
Guliver images

Nogometaši Atalante skočili su na treće mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 2:0 (1:0) gostujućom pobjedom u Rimu protiv Lazija, izravnog konkurenta za pozicije koje vode u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Gosti iz Bergama poveli su sredinom prvog poluvremena kada je Zappacosta u 24. minuti fantastičkim udarcem neobranjivo pogodio sam gornji lijevi kut domaćeg gola, da bi pobjedu potvrdio Hojlund sredinom nastavka kada je u 65. minuti uklizao u petercu na prizemni ubačaj Lookmana nakon sjajne solo-akcije Nigerijca.

Mario Pašalić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Atalante, dok je Toma Bašić ostao na klupi Lazija.

Treća Atalanta sada ima 41 bod, kao i četvrta Roma koja je ranije u subotu remizirala 1:1(1:1) na gostovanju kod Leccea te peti Milan koji je u petak sa 1-0 (0-0) nadigrao Torino, dok je Lazio šesti sa 39 bodova. Drugi Inter ima 43 boda, a uvjerljvio vodeći Napoli ima 56 bodova.