Real pobijedio na “standardan” način – preokretom! Modrić ponovno ostao na klupi

Nogomet 27. sij 202418:38 0 komentara
Cesar Cebolla/PRESSINPHOTO via Guliver Images

Šesti put ove sezone u La Ligi i drugo kolo zaredom Real Madrid pobijedio je nakon što je prvi primio gol. Ovaj je put "žrtvu" pronašao u Las Palmasu.

Las Palmas je na Kanarima protiv Reala poveo u 53. minuti golom Javiera Munoza, a Real je preokrenuo preko Viniciusa Juniora (65.) i Aureliena Tchouamenija u 84. preciznim udarcem glavom iz kornera Tonija Kroosa, samo tri minute nakon što je Francuz ušao u igru.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić drugu je utakmicu u nizu ostao na klupi, bez ulaska u igru. Ove je sezone jednom već spojio dvije uzastopne utakmice bez odigrane minute, bilo je to krajem rujna prošle godine u dvobojima protiv opet Las Palmasa (2:0) i Girone (3:0).

Real se ovom pobjedom vratio na vrh La Lige s 54 boda, dva više od Girone, dok je Las Palmas osmi s 31 bodom.