Marca: Napravio je to kao što bi i njegov ‘padre’ Luka

Nogomet 27. sij 20238:56 > 8:56 0 komentara
Cordon Press 900 via Guliver

Real Madrid je nakon produžetaka izborio polufinale Kupa kralja pobjedom nad Atletico Madridom 3:1.

Za vodstvo Atletica zabio je Alvaro Morata u 19. minuti, no Real je u produžetke odveo krasan gol Rodryga u 79. minuti na asistenciju našeg Luke Modrića.

Za preokret Reala 2:1 zabio je Karim Benzema u 104. minuti, a pobjedu je dodatno potvrdio Vinicius Junior golom za 3:1 u 121.

Španjolski mediji dive se Rodrygu.

“Rodrygo je ponovno napravio jedan potez u maniri Peléa”, piše Marca i dodaje:

Rodrygo je zabo genijalan gol koji je izjednačio derbi. Brazilac je primio loptu koju mu je dodao Modrić, prošao četiri igrača Atlética i završio vanjskom stranom stopala kao što bi to učinio njegov “padre” Luka Modrić. Udarac je bio toliko sjajan i neočekivan da Oblak nije uspio obraniti loptu koja je išla na njegovu stativu.”

Ispratili su i nastup Luke.

“Nakon puno minuta u sjeni, počeo je sjati kad ga je momčad najviše trebala. Dobro je uposlio Asensija i Rodryga kad su spašavali Real.”

Oglasio se nakon utakmice i Luka Morić na Twitteru.

“Derbi ostaje kod kuće”, napisao je Luka u prvom tvitu.